Rekrutacja Erasmus+ KA171 Państwa trzecie niestowarzyszone z programem.

Centrum Spraw Międzynarodowych ogłasza rekrutację w Programie Erasmus+ KA171 Państwa trzecie niestowarzyszone z programem.

W ramach projektu Erasmus+ KA171 AGH otrzymała fundusze na wymianę studentów/doktorantów i nauczycieli akademickich z uczelniami z krajów: Albania, Armenia, Australia, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Chile, Chiny, Dominikana, Gruzja, Izrael, Japonia, Kanada, Kazachstan, Malezja, Nepal i Tadżykistan.

Projekt obejmuje następujące typy mobilności:

• wyjazdy studentów/doktorantów w celu studiowania – 5 miesięcy,
  • wyjazdy pracowników, będących nauczycielami akademickimi w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych - 5 następujących po sobie dni plus 2 dni na podróż (przeprowadzenie min. 8 godzin zajęć dydaktycznych)

W ostatecznym terminie do dnia 21.03.2024 r. należy wypełnić online Formularz zgłoszenia na wyjazd oraz przesłać mailowo skan Zgłoszenia na wyjazd na adres: erasmus-ka171@agh.edu.pl, wpisując w tytule: „ERASMUS+ KA171 – rekrutacja”.

Edycja 2023-2026 nie obejmuje mobilności pracowników w celach szkoleniowych.

Stypendyści otrzymują wsparcie finansowe (stypendium i pokrycie kosztów podróży) wypłacane przez AGH na podstawie i zgodnie z umową finansową zawartą z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencją Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Szczegółowe informacje odnośnie prowadzonej rekrutacji dostępne są w poniższym linku:

Serdecznie zapraszamy do udziału.