Abstrakcyjna grafika z holograficzną ludzką głową oraz nazwą szkoły.
Exploring the Frontiers of Technology and Humanity – szkoła letnia
  • 16.10.2023
  • 19.10.2023

Jeśli jesteś młodym naukowcem zainteresowanym sztuczną inteligencją, masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w dyskusji na temat transformacyjnego związku między technologią a ludzkością ze światowej sławy naukowcami, decydentami, przedsiębiorcami i badaczami. Udział jest bezpłatny! Nie przegap okazji i dołącz do nas w magicznym Krakowie w dniach 16-19 października 2023 r.

Implikacje sztucznej inteligencji są obecnie tematem intensywnych dyskusji i debat - dołącz do naukowców, decydentów, przedsiębiorców i badaczy z całego świata, aby zbadać transformacyjny związek między technologią a ludzkością.

To czterodniowe wydarzenie obejmuje prelekcje, panele, pokazy i warsztaty mające na celu odkrycie nowych spostrzeżeń poprzez podejście do tych kwestii z różnych perspektyw.

Wydarzenie obejmie cały szereg tematów, w tym sztuczną inteligencję, inteligentne miasta, edukację, religię, etykę i zrównoważony rozwój, w celu zidentyfikowania możliwości tworzenia technologii, które poprawią życie ludzkości.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem Exploring the Frontiers of Technology and Humanity jest Szkoła Doktorska AGH.