IV Międzynarodowa Multidyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego „MKDUS 2.0”
  • 19.06.2024
  • 21.06.2024

Wydarzenie odbędzie się w dn. 19-21.06.2024r. na platformie MS Teams.

Ubiegłoroczne edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród Doktorantów pochodzących z Polski, jak i tych zagranicznych. Podczas Konferencji Prelegenci mieli okazję do podzielenia się różnorodnymi zainteresowaniami, a ich inspirujące wystąpienia były znakomitym wstępem do podjęcia dyskusji.

Wierzymy, że i w tym roku będzie podobnie, a interdyscyplinarny charakter Konferencji umożliwi poszerzenie horyzontów o nowe doświadczenia i pozwoli na nawiązanie kontaktów z osobami reprezentującymi różne dziedziny nauki. To niepowtarzalna okazja do wymiany spostrzeżeń badawczych dla każdego z Was.

Konferencja odbędzie się online poprzez platformę MS Teams.

Warunki udziału w konferencji znajdą Państwo pod linkiem https://mkdus.usz.edu.pl/warunki-udzialu-w-konferencji-i-koszty-udzialu/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Koszt uczestnictwa w Konferencji bez publikacji wynosi 75 zł, natomiast z możliwością publikacji 275 zł. Możliwa jest również sama publikacja, której koszt to 200 zł.

Szczegółowe informacje łącznie z terminarzem konferencji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu.