Międzynarodowa Konferencja pt.: „Social Aspects of Market Economy. Sustainability and Health Economics”
  • 21.05.2024
  • 22.05.2024

Konferencja jest próbą odpowiedzi na rosnące zainteresowanie multidyscyplinarnym podejściem do zagadnień wynikających z uwarunkowań społeczno-gospodarczych w bardzo szerokim aspekcie zrównoważonego rozwoju.

Odbędzie się ona w dniach 21-22.05.2024 r. w formie hybrydowej, na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie (Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4).

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

• Po pierwsze, jest ona doskonałą szansą na poszerzenie swych horyzontów, a także poznanie krajowych i międzynarodowych autorytetów z zakresu ekonomii.
  • Po drugie, stanowi okazję do podzielenia się wynikami swych badań z przedstawicielami zarówno polskich, jak i zagranicznych ośrodków naukowych.
  • Po trzecie, tematyka Konferencji koncentruje się wokół aktualnych problemów z zakresu: szeroko rozumianej ekonomii (w tym również ekonomii zdrowia), koncepcji zrównoważonego rozwoju oraz społecznych aspektów funkcjonowania współczesnych gospodarek rynkowych. Jeśli więc chcecie poznać aktualne trendy z tego obszaru, nie zwlekajcie z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.
  • Po czwarte, mimo międzynarodowego zasięgu Konferencji, oprócz paneli anglojęzycznych w programie przewidziane są również sesje odbywające się wyłącznie w języku polskim.
  • Po piąte, uczestnictwo w Konferencji w formie online jest całkowicie DARMOWE!
  • Po szóste, stacjonarny udział w wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do zwiedzenia miasta drużyny aktualnych mistrzów Polski w piłce nożnej oraz jednego z najlepszych zespołów Speedway Ekstraligi.

Termin rejestracji na Konferencję upływa 31.03.2024 r.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: https://sagr.wpie.ujd.edu.pl/